| shhhs a întrebat:

Astazi am sa va propun un 'concurs' ma rog castigatorul va primi funda. Scrieti o poveste cat mai lunga si mai creativa (imaginara sau reala).
:*

Răspuns Câştigător
| 3ntzz a răspuns:

Un baiat pe nume ionut se plimba printr-un parc cu prietenii, unul dintre prieteni ii face cunostinta cu o fata pe nume andreea...acesta ii facea ochi dulci fetei, au vorbit intre ei sa se intalneasca ziua urmatoare intr-o cafenea.
Cei doi se intalnesc si incepeau sa se cunoasca mai bine dar unul dintr-e prietenii lui care nu era chiar un prieten adevarat a observat ca ionut a inceput sa se indragosteasca de ea iar el voia sa se dea la andreea doar ca sa il necajasca, s-o dat la ea dar fara rezultate deoarece si fata a prins o oarecare atractie fata de ionut. baiatul a observat ca prietenul se dadea la fata de care se indragostise asa ca il lua la intrebari de ce face asta iar acesta a raspuns ca mai intai a fost doar bataie de joc dar mai apoi el chiar se indragostise de ea. Ionut si acel prieten ( marius ) au deveni rivali.
Dar adevarata dragoste era de fapt intre ionut si andreea, acestia au tot iesit facand-ul pe marius tot mai trist, desi stia ca ei nu sunt inca impreuna intr-o zi marius i-au vazut pe cei doi sarutand-use acesta de tristeste sa sinucis aruncandu-se de pe pod si indecand-use. Cei doi afland asta au devenit foarte tristi din cauza mortii lui dar impreuna au trecut peste toate.
Relatia lor indelungata a devenit din ce in ce mai putin adevarata, deoarece andreea sa tot facea ca se simte rau sau ca are alte treburi doar ca sa nu se poata intalni cu ionut. prietenii lui i-au spus sa aiba grija ca ea nu e fata tocmai cuminte.
Acesta nu i-au ascultat cu niciun fel si s-a dus la andreea acasa sa vada ce se intampla.
Usa era larg deschisa erau pantofi si haine aruncate pe jos, din dormitor se aud zgomote acesta se duce sa vada ce se intampla si o vede pe andreea facand sex cu un alt baiat.
Ionut a izbucnit in lacrimi si a strigat ca el chiar tine la ea mai mult ca ori ce, apoi a fugit din casa. Acesta ajunse acasa, cu inima franta si zdrobita o suna pe fata gandind-use ca este dispus s-o ierte deoarece o iubeste mai mult ca orice pe lume, aceasta raspunde la telefon.
Fara sa spuna nimic, andreea ii spune ca nu mai este nimic intre ei si ca de fapt ea nu il iubea cat-usi de putin.
Ionut de tristete s-a sinucis spanzurand-use...

Sper ca e suficient de lunga tongue si sper ca ti-a placut desi e cam trista...altceva nu mi-a venit straight face

8 răspunsuri:
| 3ntzz a răspuns:

Mersi de funda tongue

| teodora555 a răspuns:

Un calaret pleaca la Paris
tagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadam
Un calaret vine de la Paris

| teodora555 a răspuns:

Un calaret pleaca la Paris
tagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadamtagadam-tagadam,tagadam-tagadam
Un calaret vine de la Paris ///////nu cer funda

| teodora555 a răspuns:

Nu cer funda

| KatnissEverdeen a răspuns (pentru teodora555):

Eu cred că o meriți...

| teodora555 a răspuns (pentru KatnissEverdeen):

Nu cred c-o primesc

| AleAle123 a răspuns:

Cine are carte are parte
Erau 2 copiii unul era cuminte destept, iar celalalt era rau si urat.
Alin baiatul cuminte ii placea ff mult sa invete, iar lui Pavel nu ii placea deloc sa invete. Alin era tare suparat ca nu avea posibilitatea de a merge la scoala.Intr-o zi mergea prin satucul lui. fara sa se uite a dat peste un om batran cu 2 galeti.
- Ma iertati nu vam vazut! Pot sa va ajut? Va pot duce galetile pana unde doriti. batranul cite copii stia care sunt buni si care sunt rai, el a vazut ca Alin era un copil bun. Mosu spuse:
-Nu baiete stai linisti nu face nimic, dar in schimb as vrea sa iti dau ceva :
Omul ii date 10000 de galbeni. Exact cat ii trebuie lui Alin ca sa poata merge la scoala.Se uita mirat mosul ii sp sa ii ia si sa se duca inapoi acasa.Baiatul pleca atat de fericit acasa incat uita de celalante problema. Se duse direct mama lui sa ii sp vestea ce buna. Imediat ce auzi Pavel incerca si el sa caute oameni batrani cu 2 galeti de apa...
Insfarsit ii trece prin fata un mosneag cu 2 galeti de apa. Pavel dadu peste el de il dobor. Batranul se uita la chipul lui si il vazu ca e un copil rau. Dupa ce se ridica Pavel in intrebare :
-Ma scuzati imi dati si mie niste banuti?
Mosneagul nu vru sa ii dea nimic. Acasa il astepta mamasa cu multi galbeni
-Offf mosneagul ala mama nu mi-a dat nimic.
Cu anii baietii au crescut.Alin a terminat facultatea, iar Pavel a ramas pe loc. Alin deja devenise un mare doctor, iar cu banii pe care ii strangea vroia sa se mute la o casa mare si frumoasa.Peste cateva luni Alin sia indeplinit visul s-a casatorit a facut o fetita si sia facut o viata frumoasa.
Cine are carte are parte, iar cine n-are carte n-are pare

| shhhs explică:

Cu placere :p si povestea lui AleAle123 e faina dar nu pot da 2 funde...