| Lolololalali a întrebat:

Astăzi mi-am trădat familia, patria, ţara.Am aruncat o cutie de aluminiu in toneta pentru hârtii.Mare greşeală! Mare greşeală! crying crying

7 răspunsuri:
| Amorezatul a răspuns:

Frate este vorba cumva de Poli? Din episodul Copii de la 402? Erau desenele preferate laughing)

| iEmonel a răspuns:

Sa iti fie rusine. Eu asa nesimtit cum sunt tin la curatenie in general. Ca e tara de rahat si nu merita? Pentru mine merita. Din cauza astora ca voi nu merita sa fie populata...
Ti-as introduce acea cutie de aluminu in anus! Ahahaha. Rusine!

| motherfuckerstyle a răspuns:

Sa-ti fie rusine! sunt sigura ca toti utilizatorii TPU sunt dezamagiti de tine laughing

| iloveusa a răspuns:

Ai facut o greseala imensa... Pune-ti o punga de hartie pe cap si muta-te in Peru sau ceva de genu!

| KnifeWrench a răspuns:

Bine ai venit in exil!

| EuTeIubescBa a răspuns:

Doamneee :O Eu arunc gunoiu pe langa cos, pe unde apucrolling on the floorrolling on the floor) Ma pis pe tara asta Romania. E de ***.

| gigel68 a răspuns (pentru EuTeIubescBa):

Si eu ma pis pe Romania... dar gunoaiele le dau la cos... nu sunt taran, n-am crescut in papus-oi, am avut wc cu apa/canalizare de cand ma stiu.
stii de ce ma pis pe Romania? pentru ca e plina de tarani si cocalari ca si tine care asculta manele si mananca seminte-n fata blocului, aruncand mizeri pe jos.