| fluid a întrebat:

Astepti sa inceapa scoala? ca eu nu, vacanta asta mi s-a parut ce-a mai scurta straight face...mai vine si bacul acum pentru unii...

11 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Abia astept sa inceapa.love struck si eu am bacu anul asta.dar asta e happy

| Isabellaღ a răspuns:

Da si mie mi s-a parut foarte scurtacrying.De obicei mie imi ajunge vacacta mare...dar acum:-|nu stiu ce s-a intamplat.Eu vin pe a10-a.Si pentru cei care dau bacul anul' asta le urez mult succes!

| Adryan657 a răspuns:

A fost scurta dar astept scoala ca oricum tot vinebig grin
bacucrying( trebuie' sa'l dau anul astacrying(crying

| Anonymus3000 a răspuns:

Da si mie mie s-a parut foarte scurta vara asta... da ase e trece timpul.Si nu nu astept deloc scoala angry

| AleD a răspuns:

Asa mi so parut si miestraight face

| Anduciu a răspuns:

Sper sa nu vina bacul si pentru tine...Nu de alta, dar e proba si la limba romana.

| ElenaMaria1 a răspuns:

Si pentru mine mi s-a parut fr scurta.la mine nu vine bacul dar vine examenul de intrare la liceu si sunt fr emotionata :-s.

| lavinia148 a răspuns:

E fain la scoala si debia astept sa inceapa

| ajutorul3000 a răspuns:

Nu stiu ce ai facut tu dar eu m-am jucat toata vacanta.Acum m-am retras pe PC.A fost frumoasa dar scurta.
Poate nu stiati dar astia de la PD-L au mai scurtat-o din cate am auzit.

| Marin46 a răspuns:

Stiu a trecut foarte repede crying parca anul trecut n-a fost asa acum trec a 8a si o sa fie cu intrarea la liceu si astea o sa fie un an greu pentru mine sad

| mihaela_8755 a răspuns:

Da asa e,abia astept sa inceapa scoala ca deja m-am plictisit de vacanta si m-am relaxat destul de mult,sunt nerabdatoare sa inceapa scoala si sa invat... sper ca si voi sunteti la fel,acum e timpul sa invatati cat mai bine ca sa va asigurati u viiitor cat mai bun, voi nu va doriti asta? decat sa stati si sa cereti bani parintilor mai degraba invatati ca sa va asigurati voi bani de pe munca voastra, nu trebuie sa va temeti de inceperea anului scolar ca doar nu vine sfarsitul lumii:*love struck