| anutzu97 a întrebat:

Astepti sa inceapa scoala?

30 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Da, facultatea:Xbig grin.

| RamonaMn a răspuns:

Daaa ...nu mai pot straight face

| inna a răspuns:

Nu, mai ales ca sunt clasa a 12-a laughing

| inna a răspuns:

Mamaaa chiar m-ai deprimat cu intrebarea asta laughing

| Silvia a răspuns:

Daaaa! Imi e foarte dor de scoala...de colegi.de profi mai putinhee hee
Dar astept cu nerabdare sa reinceapa scoalanail biting laughing big grin

| Ellena a răspuns:

Fie ca vreau eu sau nu tot o sa inceapa, nu e nimic de facut...

| M4RK a răspuns:

Nuuuuuuuuuuu

| Elly4all a răspuns:

Pai intr'un fel imi este dor de ea, dar stiu sigura :cand va incepe scoala dupa 1 saptamana vreau iar vacantalaughing.asa ca nu imi este atat de dor:-s. tie?

| Haydee a răspuns:

Tu ce crezi?laughing

| ariana10 a răspuns:

Da. Mi-e dor mai mult de profesori, de teste si de teme decat de colegii mei care sunt niste invidiosi si niste egoisti...

| rox a răspuns:

Asa si asa.

| JustMeFlory a răspuns:

Nu prea...Imi este foarte bine acasa:X

| gabitza05 a răspuns:

Nuuusad. De abia astept vacanta cealalta de vara numai cand ma gandesc ca incep scoalahee hee

Dar tu?

| lacri a răspuns:

Nu. pentru ca am intrat la liceu si mai vreau vacanta happy

| Guitarlove a răspuns:

Cum am mai spus, indiferent cat de multe teste vom da si indiferent peste cate nebunii vom trece, la scoala nu te plictisesti.Inveti ceva nou si mereu te va ajuta acel ceva invatat proaspat. De exemplu trec a 7 a si incep chimia si anatomia. Ma intereseaza foarte tare sa vad cum sunt aceste materii. Vreau sa-mi vad prietenii, colegii, sa rad alaturi de ei, pentru.ca in fiecare zi gasim noi sa facem o nebunie din care nu iesim prea bine.Mai avem profesorii, care din pacate nu sunt perfecti si radem de ne spargem de ei laughing. Deci, DA. Astept sa inceapa scoala.

| Swany a răspuns:

Nu prea frustrated
Vreau doar sa-mi vad colegii love struck

| jane_5414 a răspuns:

Da intr-un fel.

| I'm just me a răspuns:

Doar putinbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| dulcika a răspuns:

Daaaa. mi-e dor de diriga mea si de colegihappy

| iuliana21 a răspuns:

Oau...as vrea sa mai fiu inca la scoala...sa apreciati acesti ani si sa va bucurati din plin de ei ptk trec repede. e cea mai frumoasa perioada din viata noastra.generala ca sa nu mai vb de liceiu unde incep primi fiori ai dragostei.zambeste mereu si bucarate de fiecare lucru marunt ptk atunci cand o sa cresti toate aceste bucuri se duc treptat.si incep probleme adevarate si responabilitatilehappy

| .-RaZvY-. a răspuns:

Imy e dor de colegy :X :X, dar in rest nu, may alex de prfou de mate... no talking

| .-RaZvY-. a răspuns:

*ales *profuhee hee

| YepIsSuspended a răspuns:

Cred ca da...

| Bianca_4346 a răspuns:

Hhheey...sunt eu cea care nu isi mai suporta colegiilaughing...nu prea vreau sa inceapa dar ce sa facem?! asta e... o sa treaca repede...

| 123321456654 a răspuns:

Si da si nu straight face...sunt boboaca si nu imi cunosc niciun coleg nou. ufff. emotiile astea :-s

| maniac a răspuns:

NU din nou pe taramul rusinii scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu astept

| yoyo_4559 a răspuns:

Nu prea. E asa frumos acasa day dreaming.

| cata1703 a răspuns:

Eu da. dat u?