| Sergiu_1459 a întrebat:

Astepti sa inceapa scoala?

11 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Da tu stiu cum astept scoala ca pe moarte... am trecut in clasa 11 si am niste colege vai de mama lor

| madalinutza a răspuns:

Heybig grin
categoric nuhee hee
deoarece dupa aceea iar trebuie sa ma trezesc in fiecare zi la ora 7laughing
si nu e deloc placutlaughing
tu astepti?smug

| Oanny a răspuns:

Hmm, cred ca da.Mai ales ca va fi prima zi de liceu:X. Vreau sa-mi vad colegii si ce baieti am prin clasalaughing

| Anileda a răspuns:

In niciun cazhappy

| Fvn a răspuns:

Da big grin. La mine o sa fie si prima zi de liceu.

| Georgiana2905 a răspuns:

Sincer da si stii de ce? pentru ca ador sa fiu printre colegii mei care sunt niste scumpi, fara exceptie, pentru ca facultatea la care eu invat este la 2 pasi de iubitul meu, pentru ca cu ajutorul unei scoli ajungi sa te realizezi, sa iti faci noi prieteni, si multe multe altele. Ador scoala. Esete greu dar trecem peste toate. Nimic nu este imposibil

| Samy_9877 a răspuns:

Nu de scoala ma bucur. Din cauza ca am o trupa cu niste colegi, mai cantam si in vacanta, da la scoala stam mai mult si avem timp sa cantam si sa compunem.Deci per total Da, ca oricum vine si daca o astept si daca nu!

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Da...chiar daca stiu ca o sa regret ca am dorinte asa de groaznicelaughing)

| VideoGame a răspuns:

Nuuuuuuulaughing

| Andreea`:) a răspuns:

Hmmm.
cred ca DA. pentru. că va fi o scoala noua si colegii noi.
Sper sa fie OK cu toti :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai eu nu astept sa inceapa scoala intr-un fel pentru ca iarasi ma trezesc la 7 si mno da' intr-un fel astept sa inceapa scoala pentru ca o sa ma mai rad de colegiii mei si o sa ma distrez laughing asa ca nu stiu ce sa zic. si DA si NU