| AndreeaLove10 a întrebat:

Ăstia care dau capacitatea luni Ce opera credeti ca va pica?

10 răspunsuri:
| Daniellllll1 a răspuns:

Romanul,fabula,balada

| AndreeaLove10 explică (pentru Daniellllll1):

Ar fi bine. Si opera dramatica, ca la olimpici asta s-a dat.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru AndreeaLove10):

La olimpici a fost foarte usor, daca ar fi si la noi asa... bine-ar fi

| AndreeaLove10 explică (pentru Daniellllll1):

Da...de abia astept sa ma scap odata de ele...

| Daniellllll1 a răspuns (pentru AndreeaLove10):

Sa inteleg ca tu esti ceva eleva care ia 8+?

| AndreeaLove10 explică (pentru Daniellllll1):

Sper să iau.Doar ca sunt foarte distrata...Imi spune profa de romana mereu laughing sper sa acum capul cu mine luni laughing

| Daniellllll1 a răspuns (pentru AndreeaLove10):

Okrolling on the floor
Ce sa spun, iti urez mult noroc si sa iei din partea mea 10, pentru ca eu n-am sanse nici la 8, poate un 7 rolling on the floor

| TheWalker11 a răspuns:

Eu cred ca pica romanul sau nuvela laughing.

| MrsVamp a răspuns:

Hai ma ca trebuie' sa facem ceva, eu la simulare am luat 8 tinand cont ca am dat minimul din cat puteam da, adica sa fim seriosi, am gresit la subiectul 2, la partea cand trebuia sa facem propozitii legate de text -_-
Eu zic ca ne pica gen dramatic dar eu zic sa te pregatesti din toate, de exemplu doina, daca pica doina suntem pa. laughing

| diablo2 a răspuns:

Nu va pica fabula si balada, probabil o sa va dea un text la prima vedere si sa faceti un comentariu, anul trecut a fost destul de usor subiectul dupa parerea mea