| BubbleGumyy a întrebat:

Ati auzit de acei tantari care transmit meningita(acum sunt prezenti in delta si in bucuresti)? Credeti ca sunt periculosi? Cum v-ati proteja de ei?

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu stiam. straight face Cred ca o sa ma dau din nou cu Autan daca vor aparea si in zona mea, dar momentan parca nu prea mai sunt deloc.

| Mihay4 a răspuns:

Nişte tânţari au omorât câţiva oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu numai ei sunt periculosi.si razele ultraviolete, si paianjenii vaduva neagra, si cainii turbati din cauza caniculei, si masinile din trafic, si gastile de cartier, si apa de la canal plina de microbi, e-urile si colorantii din produsele alimentare, noxele poluante din aer, sresul creat de criza si de facturi, sau rate la banci, spinii de la trandafiri.