Abh
| Abh a întrebat:

Basescu a fost huiduit de romanii prezenti in piata la Bucuresti. Ce credeti ca releva asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Releva starea de fapt a natiunii, daca mai era nevoie. Ma mir ca nu i-a infipt cineva un creion in ochi. Sincer.

17 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Ti-as raspunde,dar mi-e lehamite:unde s-a mai auzit ca un popor sa-si huiduiasca conducatorii de Ziua Nationala? Sunt atatea zile,atatea prilejuri de organizat manifestatii, de ce tocmai astazi? Dar n-am nicio indoiala:multi puturosi sunt revoltati ca nu mai primesc bani stand degeaba, multi"revolutionari"si-au pierdut privilegiile.Sunt profund dezamagita si cota mea de incredere in schimbarea de mentalitate a scazut dramatic.Am vazut, inspaimantata gloatele imbulzidu-se la fasole si mi-am spus ca e lunga calea spre demnitate a unui popor trecut prin umilintele dictaturii comuniste...Asta-i tot, Abh; ma duc sa-mi strang tricolorul din balcon.Sa ne auzim la anul! Numai bine.

| mgtow a răspuns:

O sa vad la stiri in aproximativ 11 minute, anul viitor se fac alte alegeri asa am auzit.

| Dumnezău a răspuns:

Releva ca inca nu are poporul suficienta coloana vertebrala ca sa-l si impuste pe nenorocit.Da' lasa, ca fac eu 18 ani odata si odata, si iau permisul... devil

| Esperança a răspuns:

Cum iti asterni asa dormi!

| Minnie a răspuns:

Ca ne-am saturat de el, ce ar putea releva altceva?

| benny a răspuns:

"sa traiti bine"ca omu' si sa mancati ce a taiat ciomu' asta daca va mancat in fundulet sa-l mai votati inca o data

| Y3aaHH a răspuns:

Calitatea lui de conducator al acestei tari.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Eu cred că această întâmplare semnifică revoltarea românilor. Cu toţii s-au săturat de această persoană, care nu poate fi numită preşedinte şi aşteaptă cu nerăbdare să i se finalizeze mandatul.

| Simona a răspuns:

Nu stiu,dar in opinia mea, dam dovada de nesimtire curata! big grin Tocmai acum, am vazut la tv ca a fost huiduit presedintele Romaniei.Trebuia macar astazi de Ziua Nationala a Romaniei sa nu procedeze in acest mod! Rusine!

| Yoana3 a răspuns:

Am vazut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Releva ca asa cum ne-a dorit-o de cind a devenit presedinte, traim bine.

| Sburatorul a răspuns:

Emil Boc a fost cel huiduit la Alba Iulia. big grin

| Abh explică (pentru Sburatorul):

Si Basescu! La Bucuresti, scuze.

| Stefan3D a răspuns:

Eu cred ca Basescu a fost huiduit din cauza ca la TV ni se prezinta ca tara noastra este slaba, urata, cu - conducatori care nu vor decat sa fie in centrul atentiei si ca nu le pasa de Romania!
Dar nu este asa, Romania este o tara incredibil de frumoasa, trebuie sa o vada altii (straini din alte tari ) ca sa ne dam seama cum este aceasta tara plina de lucruri bune dar si lucruri rele. Nu poate fi bine fara rau!

| AnonymousSs a răspuns:

Din intamplare Basescu a fost la Bucuresti...

| Abh explică (pentru AnonymousSs):

Ai dreptate, dadeau imagini in paralel pe Realitatea, merci!

| Madutza_Madii_1994 a răspuns:

Ca oamenii vor sa il dea jos laughingsi cred ca e indicat a furat prea mult cat a fost in fruntewinking