| WiPi a întrebat:

Ati avut vreo experienta neobisnuita? Daca da povestiti-mi si mie plz! big grin

4 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

M-am indragosti foooooooooarte tare de o fatabig grin[sunt fata], nu mi se pare ceva anormal, dar pe atunci eram ...gen: wtf?, am si fo` cu eabig grin

| tpuguru a răspuns:

Da- cand eram mica m-am ridicat odata in timp ce dormeam si aratam cu degetu', uitandu-ma urat la lume si poruncind chestii intr-o limba antica nemai vorbita si probabil necunoscuta

| kissmealiss a răspuns:

Am baut intr-o seara si nu-mi mai amintesc cum am ajuns acasa...

| Elenutza_8844 a răspuns:

Am iesit din camera, iar cand m-am intors am gasit scaunul d la pc mutat, prietena mea sustinanad ca ea l-a vazut miscanfu-se prin camera