| alexsz95 a întrebat:

Credeti in fantome? Eu unul nu cred! Dar pentru cei care cred si ati avut o experienta, imi povestiti? dau funda >:

4 răspunsuri:
| larya234 a răspuns:

Pai sincer nici eu nu credeam, dar de cand am inceput sa ma uit la fenomene stranii am inceput sa cred putin. mamei mele i s-a intamplat o nenorocire cand era mica si statea cu bunica mea la casa a inceput sa vada tot felul de umbre, scartia foarte tare mobila,se spargeau paharele,se stingeau si se aprindeau luminile era foarte straniu. a trebuit sa apeleze la preotii care au sfintit casa le medium, dar pana la urma au scapat amandoua de acest,, spirit,, poate nu ma vei crede.dar e adevarat.deci...cu alte cuvinte eu cred.

| MCRgurl a răspuns:

Pai eram singur intr-o noapte si am dormit in camera parintilor si era foarte frig si la un moment dat s-a luat curentul si am auzit chestii de genu aaaaaaaaaaa soptit si parintii nu m-au crezut dar stiu ca ceva a fost

| music1is2life a răspuns:

Pai intr-o seara m-am culcat si peste o ora s-a auzit un suerat. Credeam ca is fantome da am descoperica ca se aeriseau caloriferelelaughing))

| alexandranico a răspuns:

Mie mi s-a intamplat ceva ingrozitor.
la tara langa mine este o casa bantuita, si ce m-am gandit intr-o zi.M-am dus cu niste prietene si am intrat in casa si stiti ce rau ne-am speriat acolo era o umbra pe perete care se misca si erau o groasa de serpi care cred ca aveau vreo 3m sincer, ne-am speriat atat de tare ca nici am mai putut sa privim la casa.De atunci imi este tare frica sa ma mai duc inauntru