| MeAgain a întrebat:

Ati avut vreodata senzatia de deja vu?

Răspuns Câştigător
| feliciazavoraru a răspuns:

Hey de obicei nu prea rs pe TPU insa aceasta inreabare ma intrigat! Tu nici nu ai idee cat de des am avut aceasta senzatie! Cateodata imi pare ca visez!

6 răspunsuri:
| AlabalaAnonim a răspuns:

Nu numai odata...

Am avut-o de nenumarate ori si de obicei cand o patesc is cam... "what the...deja vu"

| monstrulet a răspuns:

Mereu o am... e chiar ciudat.

| sorinsam1995 a răspuns:

Da,e foarte interesanta chestia...

| Bulinaaaaa a răspuns:

Daappp, de multe ori.

| cocacola_7093 a răspuns:

Dabig grin...si in unele cazuri (foarte putine) imi place senzatia astabatting eyelashes

| anddanny a răspuns:

Da...de multe ori am impresia ca am mai trecut prin aceleasi clipe, dar nu dureaza mai mult de 15 secunde si imi dau seama dupa ce se termina acel timp