| Deeiutss a întrebat:

Voi ati avut vreodata senzatia ca traiti degeaba?

Răspuns Câştigător
| larya234 a răspuns:

Da,draga mea din cauza anumitor oamenii care te-au dezamagit, care te-au facut sa crezi ca nu ai nici un rost pe lume si care te-au jignit.desi sunt minora am trecut de multe ori prin asemenea "senzatii"sa spun asa.te pup!

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cu totii avem asemenea senzatii...

| nonny50 a răspuns:

Daaa...de prea multe ori! Nu cred ca mai are rost sa iti zic de ce... sti pera bine daca ai senzatia asta! :-

| Simona a răspuns:

Cateodata da, cand ma face cineva sa sufar sau nu ii convine ceva la persoana mea!

Dar am invatat ca nu toata lumea ma place si asta este!

:*

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu de obicei am senzatia asta.Dau vina pe adolescenta si pe toanele ei dar cateodata nu gasesc motivul.
E foarte neplacut!sad insa am zile cand ma simt cea mai frumoasa si mai dulce, ceea ce ma face sa uit pana a 2a zibig grin!

| Elektro a răspuns:

Da , din pacate

| Boboleu a răspuns:

Poate as trai degeaba, dar ma gandesc mult la fratele meu... as vrea sa traiasca o vesnicie, de el imi pasa cel mai mult. Deseori in gand imi spun: "Oamenii de pe pamant trebuie doar sa traiasca (milioane de moduri de trai sunt) si sa iubeasca (a iubi, nu este deloc un lucru simplu)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar am trecut peste asta cu ajutorul prietenilor care m-au ajutat sa trec peste orice necaz.

| blairelovesmusic a răspuns:

Da. Şi încă o mai am. O voi avea pentru totdeauna.

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Da, chiar azi si nici macar nu stiam de ce. Simteam ca nu pot face nimic, dar am iesit putin afara, am mers la cosmetica sa ma relaxez si acum ma simt mai bine.

| Aleexaandra a răspuns:

Dastraight face ca si acum. Tu?

| TaniutzZa a răspuns:

Nici un om pe acest pamint nu traieste degeaba!
fiecare are o menire in viata asta poate unul secundar sau unul primar.
incearca sa-ti gasestio ocupatie si vei vedea cit este de interesanta viata.