| lovenotsex a întrebat:

Ati avut vreodata senzatia ca vreti ceva, dar nu stiti ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Excluzand partea prezentata de onutzu, acea senzatie apare atunci cand simti ca vrei sa evadezi din prezent, sa faci ceva nou sau cunoscut, dar in mod cert sa presupuna renuntarea la treburile din prezent.
Da, am avut-o de multe ori si inca traiesc cu ea.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O da! Si inca de cate ori! oh go on big grin

| Razvan a răspuns:

Senzatia asta o am mereu cand am un meniu in fatahee hee

| Bacemi a răspuns:

Desigur. De cele mai multe ori gandindu-ma la viitor in sensul carierei sau a unei relatii stabile.

| pengu a răspuns:

Da, este foarte urata senzatia, simti ca iti lipseste ceva si nu stii ce si incerci sa aflii dar psihicul si fizicul se joaca urat cu tine si nu te lasa sa aflii crying( DAR o ciocolata face minuni day dreaming

| RoxAnana a răspuns:

Da atunci cand vrei ceva dulce dupa amiaza... sa ai frigiderul plin sau sa nu ai deloc (ceva dulce)...si apoi sa te intrebi "oare de ce am pofta"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pentru ca intotdeauna stiu ce vreau.

| AllieGlam a răspuns:

Cel putin odata pe zilaughing