| PopStarInMyMind a întrebat:

Ati citit Invocarea si Revelatia de Kelley Armstrong? Cum vi se par?

3 răspunsuri:
| littleblackgirl a răspuns:

Am citit toata seria, si mi s-a parut foarte interesanta.
Felul in care autoare descrie, fiecare detaliu, fortele fiecarui personaj te face sa pari ca esti chiar acolo langa ei, participand la actiuni si simtind tot ce simt ei.
Mie mi-a ramas aceasta carte in minte (chiar foarte bine) si majoritatea cartilor de acest gen care le citesc le compar cu volumele lui Kelley Armstrong.
O zi buna!

| AnNa97 a răspuns:

Sall si da am citit cele trei volume si sunt uimitoare, kelley stie cum sa ne atarga sa ii citim cartile care sunt chiar minunate ce sa mai zic de personaje.big grin

| coolandra a răspuns:

Eu nu le-am citit dar vara mea da si tot ce ii place ei imi plc si mie si ea le adora.

Întrebări recente