| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a întrebat:

Unde pot citi online cartea Invocarea de Kelley Armstrong?

Răspuns Câştigător
| DirtyDoll a răspuns:

Pai,din cate stiu eu nu o gasesti Online.Insa, poti cumpara toate cele 3 volume din "Fortele Raului Absolut"de la editura Leda, sau impreuna cu revista Bravo.happy [Fac si reclama pe deasupra laughing]
Insa, o sa-ti spun cate ceva despre aceasta serie.
Chloe Saunders este o adolescenta 15 ani, aparent normala, studenta la scoala de arta.Dar odata cu primul ei ciclu totul se schimba.Incepe sa vada oameni morti, iar tatal si matusa ei o trimit la Sanatoriul Lyle.Dar Sanantoriul nu este ceea ce pare.El adaposteste stafiile fostelor experimente ale D-lui Lyle.Cea ce este si Chole:O necromata.Aici,Chole isi face prieteni, la fel de supranaturali:un vrajitor[Simon], un semidemon[Rae] si un varcolac [Derek] nu tocmai prietenos.Cei 4 vor sa scape din sanatoriu odata si pentru totdeauna. Oare vor putea?

Merita citita`.happy

1 răspuns:
| Vaedar a răspuns:

Ai incercat pe http://www.scribd.com?