| loveanime a întrebat:

Ati comandat vreodata de aici http://wholesalewo.com/index.php/Pro-brand-id-92.html?
cam cat ar costa transportul si in cate zile ajunge?
multumesc

Răspuns Câştigător
| DeMeTrIoN a răspuns:

Nu nu am comandat niciodata, dar mi-as dori! De ce nu am dat peste acest site mai demult? Nu stiu de transport cat costa ca nu scrie... Incearca sa iei legatura cu ei pe MSN sau E-mail, ei spun ca-ti vor raspunde curand, nu stiu act de curand. Din Asia pana in Romania... distanta mare. Eu am primit un pachet din Grecia in 3 zile. Probabil ca va lua o saptamana sau 2 pana sa ajunga comanda. Oricum ii poti intreba pe adresele lor: MSN: wholesalewo@yahoo.com.cn

YM: wholesalewo@yahoo.com.cn

E-mail: wholesalewo@yahoo.com.cn

Telephone :0086013113390180 Jacky Cheung

| DeMeTrIoN a răspuns (pentru DeMeTrIoN):

Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

1 răspuns: