| lulugabi a întrebat:

Ati cumparat de pe eBay? Si ce ati cumparat?

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da. Un lantisor.

| lulugabi explică (pentru BiuL):

Si cat ai platit transportul?

| OnuOnulică a răspuns:

Nu am cumparat dar nu e de incredere oricum...

| BiuL a răspuns (pentru OnuOnulică):

Nu vorbi daca nu stii. E de incredere atat timp cat nu ti-e lene sa consulti rating-ul vanzatorul inainte de a cumpara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BiuL):

"Nu vorbi daca nu stii" de multe ori am vazut asta.
Vorbeste ca are impresia ca stie raspunsul corect si e logic ca nu stie ca vorbeste ceva in necunostinta de cauza.

| BiuL a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu a comandat de unde dracu sa stie daca e de incredere sau nu? Nu stie, vrea sa dea IMPRESIA ca stie. E o diferenta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BiuL):

Tocmai, eu ce spun. Are impresia ca stie, probabil de asta si n-a comandat, i-a venit lui deodata sa creada ca nu-i de incredere. Nu trebuie sa treaca printr-o fapta ca sa-si faca o parere. Din lipsa de informatie, are impresia ca-i un site derapanat.

| franco2003 a răspuns:

Nu am cumparat nimic

| AnaSuricata a răspuns:

Eu nu am cumparat nimic, dar am multe prietene care isi cumpara de aici si imi spun ca este de incredere.Stai linistita, totul va fi ok.

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Nu am cumparat nimica de pe acel site, dar este de incredere.