| pepenerosu a întrebat:

Ati fost la mitingul aviatic de la Satu Mare?:D daca nu http://img195.imageshack.us/gal.php?g=72370501.jpg. aruncati o privire:D, acestea sunt pozele facute de >mine:, a fost frumos! celor care ati fost v-a placut?:D

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt din Barlad, nu am avut posibilitatea sa vad mitingul aviatic de la Satu Mare, dar imaginile pe care le-am urmarit datorita tie mi-au incalzit sufletul de mandrie ca avem si noi cu ce ne lauda. Felicitari pentru initiativa ta de a ne introduce si pe noi in lumea mirifica a aviatiei!

| carminaburana43 a răspuns:

Eu sunt din Satu Mare...si din cauza serviciului mi-a fost imposibil sa fiu acolo...asa ca mersi f. f. f frumos pentru link.

| MM a răspuns:

Foarte frumos! Reusite pozele

| kenzo007 a răspuns:

Buna...

Din pacate mie nu-mi merge linkul tau, desi am vrut sa vad pozelehappy, Nu am fost la mitingul aviatic mi frica de avioanebig grin

| cretudancelife a răspuns:

Superbe, ai avut ce vedea, apropo imi place poza cu inimioarabig grin