| lampard64 a întrebat:

Ati mai vazut blugi baieti care poarta blugi rosii? ce parere aveti despre ei?

Răspuns Câştigător
| Evaa a răspuns:

E ok. atata vreme cat stii cum sa ii asortezi, cu ce alte haine ii porti, daca nu, deja devine gay. si nu, nu am mai vazut

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am un amic si poarta o pereche de blugi rosii. Nu am nicio parere. Fiecare se imbraca asa cum are chef.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu am văzut băieţi care poartă blugi roşii dar am văzut în vitrină o pereche foarte drăguţi şi cum îmi imaginam eu ca ar arata pe un băiat...pai arăta foarte binelaughing. in imaginaţia mea bineînţeles.Cu un tricou negru mai lărguţ şi bascheţi ar arăta foarte bine.

| CatalinaMarina a răspuns:

Da am vazut. Avea un baiat blugi rosii si pana, dar de fapt erau jeansi.adica nu stiu cum sa explic, in fineoh go on. Ii statea foarte bine acelui baiat.Nu neaparat ii gay sau cine mai stie ce.Acum e la moda.Si ce naiba, doar este democratie.Fiecare se imbraca cum doreste.

| EduardGa a răspuns:

"Blugi baieti care poarta blugi rosii" nu cred ca am vazut... laughing dar am vazut baieti care poarta blugi rosii, si galbeni, si mov ( am si eu) si mi se par foarte frumosi. Cui ii sta bine, de ce nu?!
C'ya!

| trafikantu a răspuns:

Gay!

| ♥Anto* a răspuns:

Mie mi se pare sexy.bineinteles daca si baiatul arata bine laughing

| Im.GIulee a răspuns:

Depinde de culoare, da am mai vazut, dar cum am zis depinde de nuanta. E putin cam ciudat, mai bine sa poarte fetele atatea culori, insa am vazut si lucruri mai ciudate straight face

| EnjoiProSkater a răspuns:

O fwt pe mata anonimule k eu nu sunt gay! Sunt rocker am si galbeni si mov laughing turcoaza n-am dar a vrea.

| a răspuns:

Da. pe zi ce trece constientizez ca nu-i cunosc deloc, rasa umana fiind parsiva si rea. Oamenii difera de la unul la altul, niciodata nu vei stii ce se ascunde in spatele unui zambet fals si al unui chip inocent.

| lampard64 explică:

SI cu ce s'ar putea asorta, cu ce se poarta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mai vazut da cred ca ala care poarta e gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt foarte tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vere se poarta, cu un pantof alb(deala gen sport), o camase cu maneca scurta, alba sau gri, merge si cu dungi, o curea cu catarama ceva mai mare, deci in general pentru un stil elegant, cu tricou sau geaca de treling nu merge absolut deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma...eu am vazut si roz. depinde de stilul in care se imbraka el daca e manelist certo ca nu`i sta bine laughing ala e gay sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bulangii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare super funky.am ajuns la threat-ul asta pentru caci cautam blugi rosii pe net...si eu vreau sa imi cumpar... zilele trecute mi-am luat o pereche verzi si acum vreau rosii si mi se par foarte fashion indiferent daca sunt purtati de fete sau de baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un fraier nu dar imi plac mult se poarta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce gay ma ca sunt super tari!

| Pufylykiii a răspuns:

Pff mai now se poarta asa ceva de numa numa big grin mov roshi albastri galben... etc happy si arata ft bine daca stii sa ii asorteziibig grin bafta

| mari0_8953 a răspuns:

Astia sunt blugii http://photos3.hi5.com/0124/186/126/gneLin186126-02.jpg

:))...

si cum se mai pot asorta? ma intereseaza pentru ca nu sunt sigur daca o sa imi iau sau nu. stiti dc...probabil vor rade tovarasjii mei... vor crede ca sunt pe invers sau ceva de genu.:))). oricum sunt super misto jeansii.si stiu sigur ca ma prinde rosul.mersi. robotelu asta si punctele.:)))

| mari0_8953 a răspuns:

Unii vad ca spun gay...gay dc? cum ajungeti la concluzia asta? adica de unde stie cineva ca eu sunt gay ca am pantaloni sau jeansi rosii, pai atunci tricourile roz, rosii si mai stiu eu ce.gay sunt aia cu pantaloni in fund si mai stiu eu ce.laughing. in fine.fiecare poarta ce vrea.

| bl0ndutzul a răspuns:

Chiar acum 2 zile am fost sa ma imbrac de Paste. am reusit sa cumpar niste pantaloni rosii super-smecheri cu o curea lasata-n jos - cureaua fiind alba- (http://www.google.ro/......tp?/imgres niste tenesi ca ai lui Smiley (http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:17, i:130) si o bluza neagra cu un scris mov pe ea
.
vreau sa va spun ca nu-s GAY, NU ASCULT JB si NU SUNT COCALAR:))
uitati-l pe Raphael Tudor cu blugi rosii. joaca in Pariu cu viata. (http://www.google.ro/......tp?/imgres

uitati-l pe Smiley cu tenesi super-smecheri si la moda (http://www.facebook.com/....../photo.php

voi alegeti :)