| eu! a întrebat:

>Heyy!big grin<
se poarta din nou blugi cu talie inalta?batting eyelashes
am vazut in cateva magazine niste modele foarte dragutebig grin
si ma gandeam sa imi cumpar si eu o pereche
voi ce parere aveti?big grin

4 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Buna searahappy
si eu am mai vazut in multe magazine, sa stii.ca incepe din nou moda cu talie lungahappy
mie personal nu imi plac. dar tu poti sa-i porti.fiecare poarta haine in care se simte bine nu?big grin
daca iti plac.atunci cumpara-i ca dupa aia s-ar putea sa-ti para rauhappy

| pacalici a răspuns:

Eu unul as purta si chiloti cu dantela daca a-mi plac ai port asa ca porta ce-ti place.

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Pai blugii cu talie inalta sunt blugi clasici... iar ce e clasic se poarta mereu...
Si arata binebig grin
Bafta>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poarta. Chiar e mai bine ca nu racesti la rinichi si nu-ti deformezi soldurile (am sunat ca o bunica, dar asa e)