| ~ вα∂ вσу ~ a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care poarta blugi slimm?happy

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Fiecare e liber sa poarte ce vrea.Si chiar as purta, daca as fi baiat:
http://shopping.flu.ro/......132566.jpg

7 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Adica un fel de blugi pana de fete?! laughing) Mi se pare ca arata superok pe unii baieti deci am o parere buna, dar grasii ar face bine sa se tina departe de acest tip de blugi, daca nu vor sa arate ca niste fete, nerujate.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Fiecare poartă ce vrea dar mie mi se pare că-s puţin efeminaţi.

| lays a răspuns:

Depinde de care, si cum stau pe el. daca sunt inchisi la culoare sunt ok. dar daca sunt mov, verde sau rosii.bleahh.gay toata ziuabig grinbig grin

| VodkaCoca a răspuns:

Pai stransi stransi nu, ma uit la prietenul meu ca isi mai ia blugi nu chiar stransi dar totusi, si ma uit la fundu lui laughing))), eu primul lucru care ma uit la un baiat e fundu nu stiu de ce laughing)) iar daca sunt inchisi la culoare cum zice zasha e ok, daca nu aiurea big grin

| •·.·Glam·.·Girl·.·• a răspuns:

Mie mi se pare ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce mai pui pe langa laughing si am o parere buna despre cei care poarta skinny jeans pentru ca si eu port

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de gay