| bxxt a întrebat:

Ati putea trai fara calculator si televizor?

Răspuns Câştigător
| Gândac a răspuns:

laughingSincer? As putea trai.
Nu as putea trai fara mancare, fara oxigen, fara aahee hee.
Fara parinti straight face.

Dar fara astea da.
Chiar daca acum mi se pare imposibil chestia asta laughing
Si ma mai gandesc cateodata ce au facut bunicii si stra-bunicii nostri laughing.

Daaar, doamne ajuta sa nu se intample sa fiu nevoita sa traiesc fara laughing.

Caa de la criza asta, nu stiu la ce sa ma astept laughing
Pa-pa!happy

77 răspunsuri:
| missReckless a răspuns:

Da, nu sunt dependentă.

| KidoSmart a răspuns:

NU in nici un caz pai pe mine daca vrei sa ma omori baga-ma intr-o camera fara televizor ca acolo dau ortu'popii

| anonim1808 a răspuns:

Nulaughing. adica fara televizor daoh go on. da fara calc nu prea credbig grin

| BughY a răspuns:

Da

| TwixulDrept a răspuns:

Nuu...
Toata ziua stau la calculator si tv
nu-s ce m-as face fara el :X

| perusita a răspuns:

Foarte greu! la mine a fost stricat televizorul o saptamana si luam din obisnuinta telecomanda sa pornesc televizorul care era stricat.sad

| TeenageGirl a răspuns:

Da de ce nu?

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Da, e simplu

| mariusrap a răspuns:

Tu ai gandit ce scrii aicea?laughing sau la vrajeala? fara tv pot trai ca am tv in camera ca nu stiu d l-am pornit vreodatalaughing calculator(laptoc in cazu meu) nu prea cred, de fapt cenaiba daca stramosi nostri au putu trai noi dc n-am putea

| AnonimA a răspuns:

Sincer?laughing)fara teleu da dar fara comp nu prealaughing)

| Hhkc a răspuns:

Nuuuuuuuuu

| Minks a răspuns:

Da, dar mi-ar fi greu sa ma obisnuiesc.

| Anonimous_4345 a răspuns:

Fara telezivor pot, dar fara computer NU.

| pengu a răspuns:

Da, bineinteles, mai ales fara tv, dar si fara calculator, mai ales la inceput as fi ca un dependent de droguri intrat in sevrajhee hee)

| IrinaAndreea a răspuns:

Ar fi putin greu la inceput, dar categoric se poate. Am experimentat anul trecut vreo 4 luni (exceptand cateva weekend-uri).

| RazvanStefan a răspuns:

Daaa

| deea_4985 a răspuns:

Sincer nu laughing am nevoie de cal pentru a vb pe mess si pentru a naviga pe internet si de telev pentru filme big grin asa ca raspunsul e NU laughing

| AlexandraFoo a răspuns:

Da, am stat aproape un an fara calculator ( a avut o defectie foarte grava si firma nu sa grabit sa il repare ). Si fara TV am stat cam 2 saptamani, deci da. Si m-au ajutat acele perioade sa invat si sa fac lucruri mult mai interesante.

| PotHed a răspuns:

Cred ca dupa un timp mas obisnui cu idea si as supravietiui happy
un an sau doihee hee

| Nuimipasa112 a răspuns:

Pai... fara televizor...parca da, dar fara calculator as murii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea trai fara orice, exceptand hrana, aerul si apa.

| Angiutssa a răspuns:

Da.As sta in curtea din spate si m-as holba toata ziua la puii de gaina in timp ce citesc, ascult muzica la mp4 sau stau pur si simplu.Asta da viata. day dreaming

| pithicot a răspuns:

Sincer nu cred ca as putealaughing... Cel putin nu pana acum pentru ca am fost in vacanta si numai la pc si la tv am statlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as putea obisnui daca as vrea intr-adevar, dar nu vreau!

Răspuns utilizator avertizat
| FuunkiiieDoll a răspuns:

Nu straight face. nu as putea sa locuiesc intr-o casa fara televizor.hai ca fara calculator poate. dar nici fara calculator. straight face
dar poate ca daca i`as avea pe cei dragi alaturi de mine. as putea trai
in schimb daca as avea computer sh televizor. dar nu as avea pe nimeni langa mne.ar fi mai rau.ca sh cum nu as avea
oricum am sh TV sh computer sh pe parinti alaturi de mine love struck

| PeAcE a răspuns:

Fara calculator cred ca as putea trai insa fara televizor nu cred. Adica mi s-ar parea prea de tot. Sau macar sa am unul dintre el... Fara amn2 nu cred ca as putea!

| 123098lolol a răspuns:

Nu! Nu rezist nici o zi fara ele. Am devenit dependenta

| anad a răspuns:

Am rezistat in concediu, dar am fost la plaja, in excursii si nu am avut cand sa le simt lipsa. Acasa, insa, cred ca mi-ar fi foarte greu sa renunt la ele! Nu cred totusi ca as putea! Ar trebui sa imi schimb total obiceiurile si sa-mi gasesc alte preocupari care sa ma capaciteze in timpul meu liber!