| iulyana a întrebat:

Ati putea trai fara calculator si internet?

Răspuns Câştigător
| yadora a răspuns:

Cred ca da...doar daca se ia curentul vreo 2-3 anilaughing...altfelll...

28 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Posibil.big grin

| monyk a răspuns:

Sigur ca da...sunt si alte lucruri pe lumea asta interesante nu e chiar asa grav fara ele.desi sunt importante, se poate si fara ca cei din trecut au putut trai si inca destul de bine...

| Psihoyounger a răspuns:

Acum nu prea... dar acum 100 de anni, habar nu avea ca vor exista si puteau trai.

Psihoyounger

| Antrax a răspuns:

Dap

| inna a răspuns:

Nu, dar as putea sa traiesc cateva luni maxim asa.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu

| Ruxyana a răspuns:

De ce nu...
winking asi iesi pe afara si mias gasi alta ocupatiewinkinghappy

| Sara a răspuns:

Parintii nostri si bunicii, nu au murit. Ma mir de ce eu as pati asta. hmmm. curios. Una e sa fii dependent si alta e sa fii doar obligat sa l folosesti!

| Kyky a răspuns:

Da, de ce nu. Crezi ca aceste lucruri au existat intotdeauna? Cei dinaintea noastra cum au putut trai fara ele? Foarte simplu. Ne-am obisnui.winking Nu sunt niste lucruri vitale, precum apa sau hrana. happy

| Gabry a răspuns:

Maxim o zi!

| crisS a răspuns:

Nu stiu inca nu am probat dar...cred ca sunt in stare laughing

| kh1ss a răspuns:

Da tu crezi ca viata o sa tii se invarta dupa calculator si internet? Cand o sa mergi la un interviu, o sa intrebe ce carti ai citit, nu ce bloguri sau ce discutii ai purtat pe mess.

| FoXy a răspuns:

Sincer.eu nu mi-am facut o preocupare din internet.intru doar cand imi trebuie ceva sau sunt plictisita.happy

| Haydee a răspuns:

Fi serioasa, sigur ca potbig grinlaughing
Doar nu sund dependenta...azi am stat 5 minute departata de laptoplaughing
Nu e un record?laughing

| www a răspuns:

Da

| larisa_8487 a răspuns:

Da normal k as putea traihappy...doar nu e vital:-Jlaughing... dar cum au zis si altii ar fi aiurea sa nu poti detine un pc cand toti comunicam prin internet! a ajuns un mijloc de infromare comunicare etc ft util!

| idanna a răspuns:

Da...de unde!

| marry a răspuns:

Da...de ce nu? caut o alta ocupatie si se rezolva happy

| naviDIabLO a răspuns:

Nu

| dudu_4306 a răspuns:

As putea trai normal, si inca fara probleme, dar numai daca si cei din jur sunt fara calculator si internet.

| icsulescu_9871 a răspuns:

Nu prea. Doar daca am o alta ocupatie (sport, etc.)...

| Bogdan_6077 a răspuns:

Sigur ca da... as trai cam 10 minute... whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Atata timp cat imi gasesc o alta ocupatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...si inca ce bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...as putea trai si fara... dar nu prea mult...3-4 luni MAXIM happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap happy
Mai mult timp cu prietenii love strucklove strucklove struck
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti sa ai alte activitati placute, si pot fi multe, ati face un program bine fixat, merge cu un sau mai multi prieteni in diferite locuri, plimbari, excursii, vede lucruri... Numai ca din nefericire este promovata izolarea cu noile tehnologii, care cu parere de rau ii face pe oameni sa fie inchisi in ei, nesociabili si lista poate continua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da.