| bxxt a întrebat:

Ati putea trai fara calculator si televizor?

Răspuns Câştigător
| Gândac a răspuns:

laughingSincer? As putea trai.
Nu as putea trai fara mancare, fara oxigen, fara aahee hee.
Fara parinti straight face.

Dar fara astea da.
Chiar daca acum mi se pare imposibil chestia asta laughing
Si ma mai gandesc cateodata ce au facut bunicii si stra-bunicii nostri laughing.

Daaar, doamne ajuta sa nu se intample sa fiu nevoita sa traiesc fara laughing.

Caa de la criza asta, nu stiu la ce sa ma astept laughing
Pa-pa!happy

77 răspunsuri:
| ValarMorghulis a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...

| Suzy a răspuns:

De ce nutongue

Elianna
| Elianna a răspuns:

Poate ca fara calculator da, ca am mai trait asemenea vremuri, dar fara televizor nu!

| Eusunteu a răspuns:

Nu.Este foarte dificil de trait fara ele.big grin

| ONU_2429 a răspuns:

Nu normal

| tedi90 a răspuns:

Nupbig grin

| nonameanca a răspuns:

Avand in vedere ca s-au inventat smartphonurile, da rolling on the floor as putea trai fara tv si pc xD

| lol1232 a răspuns:

Buna hai ca mai mere fara Tv dar fara pc nu in nicun caz dar tu cum alegi?big grin

| tymo20 a răspuns:

Fara televizor da. Fara calculator nu.Televizor am si pe calculator si ma uit online daca e ceva. Dar de calculator sunt dependent.

| Anileda a răspuns:

Da, as putea.

| αŁз a răspuns:

Nu Doamne Ferestehappy

| eusnualta_8950 a răspuns:

Logic straight face

| Merilynne a răspuns:

:O:O:O
Fara tv mai merge
Da fara pc?
:O:O:O
Ce crezi ca vreau sa mor?
Nu pot trai 1 zi fara pc, da mare lucru nu fac la el.
Funa? Plzz m, ooltbatting eyelashes :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuu

| xXJustMeXx a răspuns:

Nu cred ca a-s putea nici fara TV nici fara calc...

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Normal, cu vointa si incredere...

| cristianorudi7 a răspuns:

Nu prea

| тøхх a răspuns:

Nuuuuuuuuuuu! :-x

| madalicious a răspuns:

Mai mult ca sigur: NU. Deoarece, daca nu vad ceva animat cum ar fi un film, o telenovela, ci doar as citi carti, serios mi-ar fi foarte greu, deoarece in fiecare carte citita ar trebui sa incerc sa-mi imaginez cum era totul.Sau sa nu vorbesc cu cineva pe virtual, ci numai in lumea reala, m-as simti incompleta. Mai ales ca mi-am facut prieteni la care acum tin foarte mult, pe net.happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Probabil ca te poti obisnui, daca ma gandesc bine in copilarie nu am avut asa ceva si am supravietuit (acum am 58 de ani). Nu o sa fie usor dar cred ca este posibil.

| andreea1523 a răspuns:

Nuu.

| geea a răspuns:

Fara TV, da!
dar fata comp, nu prea credworried

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Sincer, nu prea cred!

| Sconcsiş a răspuns:

Nu, nu, nu, in nici un caz worried

| MissPink a răspuns:

1-2 zile dap... da` toata viata nopsad

| HotChoclate a răspuns:

Cu greu dar da.

| anitta92 a răspuns:

E chiar aiurea sa traiesti ca pe timpuri ascultand doar radioul si nu as putea sa traiesc fara ele :X

| Simona a răspuns:

Da bineinteles! nu sunt dependenta de astfel de lucruri...
dar fara telefon chiar nu as putea rezista

Apache
| Apache a răspuns:

Sa zic ca as rezista o saptamana, dar dupa o saptamana incep sa delirez!