| bxxt a întrebat:

Ati putea trai fara calculator si televizor?

Răspuns Câştigător
| Gândac a răspuns:

laughingSincer? As putea trai.
Nu as putea trai fara mancare, fara oxigen, fara aahee hee.
Fara parinti straight face.

Dar fara astea da.
Chiar daca acum mi se pare imposibil chestia asta laughing
Si ma mai gandesc cateodata ce au facut bunicii si stra-bunicii nostri laughing.

Daaar, doamne ajuta sa nu se intample sa fiu nevoita sa traiesc fara laughing.

Caa de la criza asta, nu stiu la ce sa ma astept laughing
Pa-pa!happy

77 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnonimA a răspuns:

Sincer?laughing)fara teleu da dar fara comp nu prealaughing)

| KidoSmart a răspuns:

NU in nici un caz pai pe mine daca vrei sa ma omori baga-ma intr-o camera fara televizor ca acolo dau ortu'popii

| PotHed a răspuns:

Cred ca dupa un timp mas obisnui cu idea si as supravietiui happy
un an sau doihee hee

| mariusrap a răspuns:

Tu ai gandit ce scrii aicea?laughing sau la vrajeala? fara tv pot trai ca am tv in camera ca nu stiu d l-am pornit vreodatalaughing calculator(laptoc in cazu meu) nu prea cred, de fapt cenaiba daca stramosi nostri au putu trai noi dc n-am putea

| matrixismyname a răspuns:

POT sa stau fara TV, nu-mi vine sa cred ca zic asta, dar cand ai tv-tunner ce mai ai nevoie de televizor? laughing Fara pc CLAR NU

| AlexandraFoo a răspuns:

Da, am stat aproape un an fara calculator ( a avut o defectie foarte grava si firma nu sa grabit sa il repare ). Si fara TV am stat cam 2 saptamani, deci da. Si m-au ajutat acele perioade sa invat si sa fac lucruri mult mai interesante.

| Anonimous_4345 a răspuns:

Fara telezivor pot, dar fara computer NU.

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Da, e simplu

| Deddu a răspuns:

Daphappy

| Gotenks a răspuns:

Fara televizor merge, ca naiba'l aprinde, dar fara calculator mai greu m-as adapta.

| Eusunteu a răspuns:

Nu.Este foarte dificil de trait fara ele.big grin

| TeenageGirl a răspuns:

Da de ce nu?

| andreea1523 a răspuns:

Nuu.

| anonim1808 a răspuns:

Nulaughing. adica fara televizor daoh go on. da fara calc nu prea credbig grin

| ONU_2429 a răspuns:

Nu normal

| Merilynne a răspuns:

:O:O:O
Fara tv mai merge
Da fara pc?
:O:O:O
Ce crezi ca vreau sa mor?
Nu pot trai 1 zi fara pc, da mare lucru nu fac la el.
Funa? Plzz m, ooltbatting eyelashes :*:*:*

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Normal, cu vointa si incredere...

| pithicot a răspuns:

Sincer nu cred ca as putealaughing... Cel putin nu pana acum pentru ca am fost in vacanta si numai la pc si la tv am statlaughing

| deea_4985 a răspuns:

Sincer nu laughing am nevoie de cal pentru a vb pe mess si pentru a naviga pe internet si de telev pentru filme big grin asa ca raspunsul e NU laughing

| tedi90 a răspuns:

Nupbig grin

| nonameanca a răspuns:

Avand in vedere ca s-au inventat smartphonurile, da rolling on the floor as putea trai fara tv si pc xD

| Kat_6866 a răspuns:

Mda.cred ca as putea traii

| 123098lolol a răspuns:

Nu! Nu rezist nici o zi fara ele. Am devenit dependenta

| ValarMorghulis a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...

| anitta92 a răspuns:

E chiar aiurea sa traiesti ca pe timpuri ascultand doar radioul si nu as putea sa traiesc fara ele :X

| geea a răspuns:

Fara TV, da!
dar fata comp, nu prea credworried

| xXJustMeXx a răspuns:

Nu cred ca a-s putea nici fara TV nici fara calc...