| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

Buna happy S-a mai prins cineva cine e familia Ioanei din Iubiri Secrete? Eu da tongue Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Valeria este mama ioanei, iar madalin si ioana sunt gemeni
deci stefan cu ioana sunt frati
doar daca cumva stefan nu este baiatul lui victor
in iubiri secrete totul e posibil

| Muresan_Gabriella_1993 a răspuns (pentru Sara2):

Stefan a fost adoptat de Victor si Valeria e mama Ioanei si Madalin si Ioana sunt gemeni si Ioana si Stefan sunt frati vitregi

25 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu cred ca familia Maris e familia ei tongue
Parerea ta care e?

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV explică:

MilzTPU. si palomma s-au prins happy Nici eu nu stiu 100 %, ci doar vreo 95 laughing Dar mereu am "ghicit" ce se va intampla in serial dupa indicii. Apropo, cine credeti ca e tatal lui Sorin?

| Sara2 a răspuns (pentru ASDFGHJKLOIUYTREDSDV):

Tatal lui sorin am crezut la un moment dat ca este eugen, dar m-am inselat, nu stiu ce sa zic, oare sa fie victor si sa fi fost schimbat la nastere cu stefan? adica stefan ar fi nepotul lui intr-un fel si fiul lu sora-sa....hm, e complicat filmul si destul de incalcit, te poti astepta la multe intorsaturi
asta e opinia mea, nu bag mana in foc ca e adevarat

| anonim_4396 a răspuns (pentru ASDFGHJKLOIUYTREDSDV):

A murit!

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV explică:

Deci... cui sa-i dau fundita? big grin

| Sara2 a răspuns (pentru ASDFGHJKLOIUYTREDSDV):

Mersi de fundita :*

| Sara2 a răspuns (pentru ASDFGHJKLOIUYTREDSDV):

Ha, ai vazut ca am fost pe aproape? stefan nu e fiul lui victor happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sara2):

Da bine mai da-i o funda!

| Sara2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a fost nici un apropo la funda, nu raspund la nici o intrebare pentru funda
ma enerveaza prostii care scriu la sfarsit "imi dai funda?"
suna mai urat ca cersetorii aia milogi de bani

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sara2):

OK.Pace?

| Sara2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da normal, ca pace este ok
credeam ca mi-ai zis-o ironic
asa mi s-a parut

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sara2):

Ce sa spun ironic?

| Sara2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Faza cu funda
dar probabil m-am inselat
ma bucur ca am facut pace happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sara2):

Ok!

| Abcfunny a răspuns:

Hmm ce sa zic? Ca Valeria este mama Ioanei, Madalin fratele iei, Stoian taicasu deci Ioana si Stefan sunt intr-un fel sau altu frati?! Mi se pare o totala incurcatura, Ioana si Stefan iar nu vor mai fi impreuna chiar daca Ioana se va face bine :-J, o drama totala.Sanatate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Abcfunny):

Desteptule! Poate nu a faaaaaaaaacut-o pe Ioana cu Victor!

| Abcfunny a răspuns (pentru anonim_4396):

Desteapto sunt fata! Si e logic, mai uitete si tu la serial happy.

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV explică (pentru anonim_4396):

Anamareli nu cred ca poti face gemeni cu tati diferiti laughing Oricum ca sa stim adevarul urmeaza sa vedem episodul(episoadele) urmatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu, dar poti sa-mi spui, te rog?

| IonutAxi a răspuns:

Nu stiu sigur..mai exact cred ca e Valeria? nu stiu exact, spune tu

| Taga_Elena_1959 a răspuns:

Ioana este sora lui madalin si valeria e mama lor! stefan e infiat!:d logic!

| Andrei2121 a răspuns:

Sall tatal lui Sorin este Iani iar mama lui este sora lui Victor Stoian

| Surloi_Elena_1982 a răspuns:

Stiu in iubiri secrete familia ioanei e valeri marisi in realitate nu stiu.