| SkittSaysWtf a întrebat:

Ati vrea sa locuiti in Bucuresti? Motivati raspunsul. happy

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu! Vara este prea cald,prea mult praf,iarna sufla crivatul,totul este mai scump decat in provincie, este o amestecatura prea mare de oameni, este prea mare aglomeratie... Eu stau in Brasov! Cum sa schimb Brasovul cu Bucurestiul! Doar sa fiu dusa cu capul!

| FlorinDiablo a răspuns:

Daca stau deja? E super smecher gagici bune

| 3ntzz a răspuns:

Ce sincer e @FlorinDiablo.
Personal nu as vrea sa locuiesc in Bucuresti deoarece am fost de cateva ori in vizita la cineva si mi se pare un oras prea aglomerat, unde intorc capul numai masini sunete de claxoane semafoare si nu nu mai asta, oameni din Bucuresti is putin altef ( nu chiar toti )

| Giinger a răspuns:

Nu mi-ar placea sa stau. E multa mizerie si tiganie.

| Fisstic a răspuns:

Da.Motivul:este un oras cu tot cea ce vrei[mall,cafenele,cinamauri,parcuri,etc].eu consider ca sunt persoane care nu suporta viata la oras din diferite motive precum aglomeratie,poluare etc. Iubesc viata intr-un oras mare, plin de oameni, cu activitate non-stop.thinking Sincera nu stiu ca sa explic prea bine dar stiu ca as vrealaughing

| AleAle123 a răspuns:

Daa.Are mall parcuri mari etc.Singurul lucru care ma face sa ma razandesc este ca nu au mareee.La noi in cta e si mare si pisciniii si in buc sunt piscini dar totusi...

| RainingBlood a răspuns:

Nu. Prea multa aglomeratie, agitatie, plin de oameni prosti (fara suparare celor din Bucuresti).

| Chelsea13 a răspuns:

Nu.Deoarece este un oras mare si aglomerat.Dar locuitorii de acolo cred ca s-au obisnuit si au invatat pe-acolo.Dar imi place fiindca sunt multe locuri frumoase si interesante de vizitat.