| Albinuțăă a întrebat:

Atsi observat ca in ultimu timp nu se mai dau asa multe raspunsuri la intrebari?straight face

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Din cauza aceasta nici eu nu mai postez multe intrebari.
Mai bine caut pe internet ce am nevoie decat sa astept in zadar dupa o parere sau un sfat. Nu stiu de ce nu mai se raspunde atat de mult la intrebari pentru ca membrii sunt destui.

12 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Deci asa ete si normal. Vreau sa zic ca daca am dat funda unui raspuns, nimeni, dar nimeni nu imi mai raspunde. De parac ar conta "funda"-cum o numim noi.
Nu AI ce face. a devenit o OBSESIE!

| Rayyy a răspuns:

Poate acest lucru are un motiv.
Poate se primesc din ce in ce mai multe intrebari fara sens.
Poate lumea nu mai este atat de determinata sa ajute.
Poate nu exista un raspuns.
Poate

In orice caz, eu personal incerc sa ajut cat de mult pot, si sa dau cel mai bun raspuns posibil!
happy

| mihaibrasov a răspuns:

Pentru ca membrii sunt egoisti si vor doar sa li se raspunda la intrebari. Pe de alta parte majoritatea intrebarilor sunt niste cretinisme.

| βÚβÚ a răspuns:

Salut!

Ai dreptate. De fapt sunt unele intrebari care ajung printre cele mai populare, insa sunt de tip sondaj, sau cel care le pune ori scrie la misto ( stiind ca intrebarea va ajunge populara daca se da prost )... ori chiar nu stie sa scrie.
Urat insa adevarat :-

| ALice_4674 a răspuns:

Dap

| LuisEdward a răspuns:

Da

| midnight a răspuns:

TPU era chiar misto...era. acu se put intrebari fara sens, se dau fundite daca ai aceeasi zodie cu "X" sau daca arati la fel ca "Y". plus ca a inceput scoala. numai e asa mult timp de calcuator si de TPU. daca pot incerc sa ajut. oricum mi-am facut cont pe TPU ca sa ajut lumea, nu ca sa fac colectie de fundite.

| DildăuPaispe a răspuns:

Nu se dau raspunsuri de cele mai multe ori pentru ca unii dau fundita la primul raspuns, iar ceilalti vor doar fundite, nu sa ajute lumea.Si de asta nu mai posteaza raspunsuri:s-a dat deja fundita

| Albinuțăă explică:

Whisper² ce conteaza varsta? vad ca multi aveti de comentat de copii de 13 ani! poate unii gandesc logic. dar nu ii incluzi pe toti IDIOTII cum ai spus tu.

| KidduHerexD a răspuns:

Da stiu!
sunt multi utilizatori si ei isi da doar la prieteni sau in chimb este naspa ai dreptate!
ar trebui sa dea macar o per.la alta pers. un raspuns!
wuuu celor care fac asa!

| Whisper1990 a răspuns:

Bebe`:X mai uitate odata peste raspunsul meu.
Nu am facut pe nimeni idiot, am zis ca marea majoritate a intrebarilor sunt idioate.
Deci Intrebare - Idioata nu Persoana - Idiota.
Si eu pot sa pun o intrebare idioata, dar asta nu inseamna ca neaparat sunt si idiot sau altcineva. in fine m-ai inteles gresit oricum.
Si as vrea sa vad pe cineva care ma costrazica in legatura cu marea majoritate a intrebarilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...si ma bucur ca nu sunt singura care a remarcat...
in plus, daca pun o intrebare azi, si primesc 2 raspunsuri, dar nu distribui inca funda pentru ca astept si altele mai bune primes pe email un avertisment prin care mi se spune ca daca nu dau funda in 2 zile ea va fi repartizata celui care a raspuns cu cele mai multe puncte...nu mi se pare normalstraight facestraight facestraight face