| Ady93 a întrebat:

Ati observat vreo schimbare la Mountain Dew? Pare ceva mai galben si cu un gust mai naspa in ultimu timp...

Răspuns Câştigător
| VoiceWithin a răspuns:

Este de la caldura, se schimba gustul intr-adevar dar este si din cauza alimentarilor care si ei la randul lor le tin pe nu stiu unde si mai ales la soare, iar atunci se strica si le baga in,, frigiderul'' lor.

3 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Poate ai mancat tu inainte altceva

| scumpikxa a răspuns:

Si eu am observat! Ii foarte nasol mai nou! Ma baga in boala culoarea aia si gustu de fanta fara buline si cald!

| dima1996marius a răspuns:

Am observat si eu ca are un gust diferit...este imposibil sa nu observi