| NUUSTIU a întrebat:

Ati observat si voi ca a revenit la normal punctajul si numarul de raspunsuri si intrebari? :d

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nulaughing. Dar wow. Ce mult mă bucurlaughing.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Dar a avut o problemă? Eu n'am observat worried

| anaid a răspuns:

Poate pentru ca am intrat eu iar pe site dupa nu stiu cat timplaughing
glumesc :d nu am observat dar oricum multumesc pentru informatiehappy

| εїз Ir εїз a răspuns:

Da...pana acum imi dadea numai 172 vizualizari la profil si de fapt erau 444.Cica avem doar 25 intrebari si de fapt aveam 44/Aveam 95 raspunsuri de fapt si ei mi-au pus 61. Aveam 8084 puncte si mi-au pus 5138. Ce chestie! Dar pana la urma, bine ca a revenit!

| rockaholic a răspuns:

Da chiar acum m-am uitat şi nu ştiam de ce am mai multe puncte.

| Marcelino a răspuns:

Da, si mie mi-a revenitbig grin. Sper sa adun cat mai multe punctebig grin.Bafta!

| George1510 a răspuns:

Da...chiar am apucat sa pun o intrebare azi, inainte sa se rezolve problema, de ce imi apare un punctaj mincinos?! big grin

| ~p!$iii~ a răspuns:

Dahappy in sflove struck

| andreiyo50 a răspuns:

Eu nu am observat nimic pentru ca pe mine nu ma intereseaza punctajul. Nu ma ajuta cu nimic.

| Lαααα a răspuns:

In sfrasit :X. mai avem un pic si imi stergeam contul.laughinglaughing