| xEllaDiuux a întrebat:

Atunci cand cineva isi schimba numele din lissta[ca a ii apara altfel in lista unui prieten] apare aceea chestie care trebuie acceptata cu Adress Book!
Vreau si eu sa imi schimb numele dar sa apara tuturor in lista numele pe care il schimb!?
Cum fac sa apara cererea aia la toti!?happy

Sper ca ati inteles ceva! Srry, dar am scris la gRaba`!:d Astept mesajele voastre!

Msy!kisslove struck

wave

Răspuns Câştigător
| AstaMicu a răspuns:

Dupa ce ti-ai schimbat numele dai actions >send my contact details selectezi primul contatct tii apasat shift apoi te duci pana jos cu rotitza si pifezi pe ultimul (in felul acesta vei bifa toate contactele) dai next si gata!
Funda?

1 răspuns:
| ker0seNN a răspuns:

Dupa ce ai scris numele dai Save.etc.Dupa dai pe Actions--->>Send my contact details. O sa iti apara o lista cu cei pe care ii ai in lista (atentie sa nu dai si la cei care nu sunt online fiind-ca vei da degeaba deoarece nu le va aparea). Ii selectezi pe fiecare dintre cei care sunt online tinand apasat Ctrl si bifezi pe cei care sunt online. Dupa dai Save--->>Ok si gata! Sper ca ai inteles big grin

Întrebări recente