| mariazet45 a întrebat:

Au fost sterse din profil intrebarile puse de mine si raspunsurile date, ramanand numai raspunsurile castigatoare. A mai patit cineva acest lucru? Nu doresc sa am doar raspunsuri castigatoare si nu cred ca profilu meu e asa incarcat si trebuie sters, daca asa e politica cred ca ar fi trebuit sa fiu intrebata. Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Cred ca a fost o problema din sistem, politica nu este asa.Eu am vreo 1400 de raspunsuri si apar toate si intrebarile puse de mine.Contacteaz-o pe Raluca(admina:d) si cere-i lamuriri.Nu mi se pare normal ce ti s-a intamplat.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Din pura curiozitate am vizitat profilul tau acum si iti apar toate raspunsurile+intrebarile...eu le-am putut vedea...ai aproape 600 de raspunsuri. Poate, mai devreme, a fost o problema temporara si nu ti-au aparut.

Shin
| Shin a răspuns:

Se intampla cateodata cand severul presupun ca indexeaza anumite date. Astepti si reapar happy
Numai bine, Shin.

| mariazet45 explică:

Scuze, cred ca a fost o problema temporara de vreo jumatate de ora in care eu am cautat un raspuns la o intrebare pe care am pus-o. Acum mi-a aparut profilu complet.

| MADALINAAAA a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru..Imi apar doar raspunsurile castigatoare..atat.crying

| want2bMajestic a răspuns:

Eu am pait cu raspunsuri su cu intrebri. faza tare este ca luam puncte folositoare, amuzante, inteligente...si imi disparea raspunsul.cu puncte cu tot