| asass196 a întrebat:

merg sterse intrebarile si raspunsurile puse de mine pe TPU?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai 3 posibilitaţi pentru ambele: 1. Dacă mai au opţiunea Editează le poţi şterge ori modifica de acolo. 2.Le poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel vor fi repostate şi trebuie sa ai cel putin 10.000 de puncte pentru a fi luată în considerare raportarea. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării ori răspunsului şi o rogi pe Stela să le şteargă. Ultimele două posibilităţi sunt valabile şi dacă vrei să ştergi o postare a altui utilizator. Trebuie să ştii ca în ultimele două cazuri va trece un timp până se vor şterge. Numai bine!