| dinamovistul19 a întrebat:

Auziti mai de mult ma jucam un joc de strategie cu niste omulteti si nu mai stiu cum se numea imi mai aduc aminte numai niste lucruri... 1. putei pune castute cu un om care iti planta pomii apoi puneai un gater care se duce asi taia de unde erau plantati si facea scandurii si nu mai stiu cum se numeste va rog ajutati-ma! iubesc jocul ala este destul de vechi cred ca din 2000 sau 2000 si ceva. ma jucam prin 2006 2007.

3 răspunsuri:
| RzzV a răspuns:

Age of empires cumva?

| dinamovistul19 explică:

Nu este Age of empires si nici Age of mythology

| samegirl a răspuns:

Cautam pe Google alt joc si am dat de intrebarea ta si mi-am facut contul pentru ca ma gandesc ca te pot ajuta... e vorba de jocul The Settlers (primul)? happy A aparut pana si al 7-lea mi se pare...