| Anonimul3315 a întrebat:

Auziti va rog frumoos. Lasatimi provocari. Vreau sa fac urmatoru episod din Adevar si provocare dar nu joc cu altii. Intr-un fel joc cu voi. Voi sa ma provocati pe mine si sa ma intrebati (adevar).Va rog frumos si intelegeti o data ba ca posibile! Sa le pot face in casa si posibile pricepeti o data ma! Nu prostii gen sa injur profesoara sau sa ma arunc de la geam! Chestii amuzante dar nu doar pentru voi. Sa fie amuzant si pentru mine sa le fac.Va rog frumos. Multe si amuzante.Plz.

3 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Fa the cinnamon challenge smug

| Ionut6999 a răspuns:

Provocare: Mananca o sardina negatita, abia cumparata de la magazin.

| zasha a răspuns:

Scrie-ti numele in aer cu fundul, prind o moneda intre buci iti pui un pahar jos intre picioare si trebuie sa ii dai drumul in pahar