| JIJ a întrebat:

Aveam mai de mult un program la care raspundeai la niste intrebari si iti arata data mortii tale, stie cineva de unde sa fac rost de un program? gratis fara sa trimit sms

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt numai niste prostii cu DATA MORTII TALE, sunt niste cacaturi cu reclame si iti baga virusi in calculator, degeaba cauti ca sunt niste porcari si nici macar nu iti zice adevarul asa ca lasa-te -.-.

| geohandmade a răspuns:

DATA MORTII=SURSA DE VIRUSI=ziua cand iti moare calculatorul