| LivingTillTomarrow a întrebat:

Avem vacanta asta de 3 saptamanii si ma cam plictisesc! Ceva ideii? Ce pot face? big grin

Răspuns Câştigător
| lLexii a răspuns:

Hmm vad ca iti place Zayn Malik ♥ Decii iti place si muzica..Iti poti face un caiet in care poti compune melodii sau sa iti scrii fiecare vis al tau! Adica ce ti-ai dori sa facii tu in viata asta! Cand ti se implineste unul il tai! Si tot asa! Bafta :*

9 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Citeste, asculta muzica, uita-te la filme de calitate, iesi cu prietenii. Sunt multe de facut, doar mie mi se pare timpul foarte scurt?

| IrinaIvashkov a răspuns:

Heiilove struck

Poti face o multime de lucruri
Citeste reviste, acrti, citeste o carte online
Ajuta oamenii pe TPU si pti primi voturi si funditewinking
Citeste bancuri, glume si amuza-te
Descarca niste jocuri (p.stongueoti juca pe net vrei sa fi miliardar, si il si poti descarca e ca vrei sa fii milionarhee hee )
Vezi ce mai e pe la TV
Fa`ti propiul tau "caiet", in care sa pui poze cu actori preferati sa scrii despre ei, sa iti scrii visele tale, sa pui imagini etc.
Fa`ti un oracol, si posteaza-l aici pe TPU
Repeta materia, dam teste dupa vacanta cu sigurantabatting eyelashes
Asculta muzica si danseaza
Iesi cu prietenii ( nu acum). straight face
Vorbeste cu prietenii pe mess. Fa`ti un cont de facebook unde te dai drept altcineva.

Fa farse la telefonwinking

| AndreeaIM a răspuns:

Aiiiiiii multe obtiuni sa mergi afara in parc cu prietenii sa mai stai pe net sa mergi la patinoar sau sa stai acasa sa aculti muzica cu un prieten happy funda?

| MaDeclarFan a răspuns:

Daca te plictisesti in vacanta, citeste o carte.Sau reviste pe care nu ai avut timp,uita-te la filme pe care nu le-ai vazut, iesi cu gasca, viziteaza-ti rudele...nu mai stiu altceva... Oricum, distractie placuta, orice ai face!

| BlueStar12 a răspuns:

Mai iesi si tu cu prietenii sau gasesteti un hobby
mda...si eu ma plictisesc ca prietenii mei sunt cam toti plecati din oras si televizorul si internetul au devenit plictisitoare si nici de citit nu mai am chef ca deja stiu toate cartile interesante din biblioteca si am umplut un teanc de foi cu desene
poti incepe prin a raspunde si tu la intrebarea asta:
http://www.TPU.ro/......ina-2.html :))

| adutzz a răspuns:

Buna, depinde ce caracter esti tu, dar in orice caz sunt multe chestii pe care sa le faci: poti sa mergi la sala, poti sa citesti ceva, sa iesi cu prietenii, sa te duci in vizita pentru cateva zile la persoanele dragi pe care nu le-ai vazut demult (asta in caz in care exista astfel de persoane), sa te perfectionezi in ceva ce te pasioneaza (asta depinde de tine), sau poate sa te revansezi de o persoana fata de care ai gresit (daca s-a intamplat asa ceva, nu vreau sa jignesc), mai poti sa urmaresti cateva filme, sa dormi in cazul in care esti o persoana mai somnoroasa, sau doar sa te odihnesti, mai invita prieteni pe la tine, impreuna poate va vin mai multe idei, multa bafta iti doresc.

| Karakter1 a răspuns:

Pleaca cu amicii la patinoar. happy fundita?

| christina94 a răspuns:

Pe langa iesirile cu prietenii te poti uita la seriale happy
Iti imbunatatesti si limba engleza, mai inveti si un cuvant nou big grin
uita-te pe vplay. si ai acolo orice gen vrei tu :d
papa:*

| mathhater a răspuns:

Poti merge cu prietenii la patinoar, la o cafea, la film, la mall etc.
poti incerca sa citesti o carte care ti se pare interesanta, sa downloadezi un joc si sa-l joci si multe alte
important e sa faci ce simti nevoia si-ti place
apropo poti organiza petreceri sau o excursie la munte
sper ca te-am ajutat!
fundabig grin?(daca se poatebig grin)

Întrebări recente