| fgmijpb a întrebat:

Eu ma plictisesc in vacanta. Ce as putea face ca sa nu ma mai plictisesc?

7 răspunsuri:
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Brutal dubstep remix

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Vacanta este foarte frumoasa,trebuie sa profiti de ea. Daca nu mergi pe undeva in vacanta,si chiar daca mergi,poti incepe sa te uiti la seriale,sa mergi cu prietenii tai sa te distrezi,sa te joci, sa citesti cate ceva si sa asculti muzica.
Ca seriale iti recomand Breaking Bad, The House Of Cards, Jo, Spartacus(noua serie)Politisti fara frontiere.Le gasesti pe voyo.ro si seenow, abonamentul nu este foarte scump.Le gasesti si pe net normal, daca nu vrei sa platesti.
Sunt si foarte multe filme bune acolo.
Poti sa te apuci si de un sport, sau sa inveti sa canti la un instrument care iti place gen chitara.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| EllyClau a răspuns:

Sa numai stai pe TPU si sa iesi afara?(eu deja fac asta, sa nu ajungi ca mine laughing )

| ProblematicUser a răspuns:

Inscriete la un aeroclub sau du-te in expediti prin padure cu prieteni, fa un gratar, du-te noaptea in club, fa-ti o prietena.

| Andrey0070 a răspuns:

Sa te gandesti ca peste cativa ani, cand vei incepe sa lucrezi, iti vei dori din suflet o vacanta in care sa te plictisesti. Si ghici ce! Nu se va putea happy

| Bluefighter a răspuns:

Poţi găsi o carte bună de citit, sau poţi viziona filme de groază, la alea nu ai cum sa te plictiseşti.

| fgmijpb explică (pentru Bluefighter):

Deja citesc o carte grozava, dar uneori devine plictisitoar cititul.