| danyella12 a întrebat:

Iedii cin vacanta asta cred ca o sa ma duc la bunicii ce sa fac ca sa nu ma plictisesc!? da si cand o sa am duk la verysoara ema ce o sa facem ideii? ea are 20 de anii dar ma intelg f bine ca ea si kateodata ma si jukam elastyk ca ea dar vreau si alte ideiisi o sa ma duc si la cealalanta evrysoara acre are 11 anii ideii ce sa fac/mersi mult ele sunt de la tara ca si mine nuami cea de 20 de anii are si loc la tara si al oras funda la cele mai multe ideii!

1 răspuns:
| Yoana_5496 a răspuns:

Citeste ceva sau uitate in niste reviste sau joaca-te pe calculator,uitate la TV, joaca-te afara... Eu cand ma plictisesc ma duc la cutia cu farduri si ma dau drept make-up artist si ma fardez, apoi ma sterg si iar ma fardez.alte idei nu am ca si eu ma plictisesc foarte tare! succeswinking