| OanaSiCamAtat a întrebat:

Aveti idee daca pot cumpara cartea asta de la vreo librarie in Braila? Sau daca nu este, imi puteti da un site de unde o pot comanda? Multumesc anticipat.
Cartea: https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/......7096_n.jpg

Răspuns Câştigător
| UrsuPolar a răspuns:

Link-ul nu e bun dar incerca pe www.elefant.ro, sunt sanse sa gasesti acolo.

| OanaSiCamAtat explică (pentru UrsuPolar):

Este cartea "Căutaâd-o pe Alaska" de John Green. Are o coperta alba Sus este scris JOHN GREEN cu portocaliu si subliniat si putin mai jos este scris cu albastru CĂUTÂND-O PE ALASKA. Intr-un colt jos in dreapta scrie "TReI" (editura).

| OanaSiCamAtat explică (pentru UrsuPolar):

"Stoc epuizat"...

| UrsuPolar a răspuns (pentru UrsuPolar):

Http://www.edituratrei.ro/product.php/Cautand-o_pe_Alaska/2620/

Cred ca poti sa iei librariile la picior si o gasesti.

6 răspunsuri:
| OanaSiCamAtat explică:

Nu mai conteaza, am primit ieri cartea. laughing