| Different69 a întrebat:

Cum se face impletitura asta? https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/......7112_n.jpg Funda!

3 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Nu pot accesa linkul

| GSE2013 a răspuns:

Totul sta in indemanare, trebuie sa ai un pic de antrenament incepe cu o parte subtire si termina cu una mai groasa asa vei reusii sa o faci fara probleme.Stai linistita daca nu iti iese din prima mie mi-a iesit a 5 a oara. Succes, sper ca ti-am fost de folos!
#Gabitza

| Different69 explică (pentru GSE2013):

Mda...nu am inteles nimic. Eu vreau ca cineva sa imi explice pas cu pas cum se face.