| SakuraHaruno2810 a întrebat:

Aveti ideei pentru petrecere in pijama ca maine dau una si imi trebuie ideei

Răspuns Câştigător
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Am facut si eu petrecere am invitat 5 fete. uite ce am facut
primul lucru:ne-am uitat la un film
al 2 lea lucru:am ascultat muzica
al 4 lea lucru:am jucat cari
al 5 lea lucru:am spus bancuri
a 6 lea lucru:am facut clatite
al 7 lea lucru:am facut farse la telefon
al 8 lea lucru:am facut oracole
al 9 lea lucru:am spus povesti amuzante dar reale
al 10 lea lucru:ne machiam cu ochii inchisi
al 11 lea lucru:faceam cantece
al 12 lea lucru:faceam concurs cine bea mai repede
al 13 lea lucrusadin cazul in care s-a facut ora 12)desfaceam O sampanie si mancam pizza
ASTA E TOT. Funda PLZ?

3 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Da eu distrativa

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Hmm depinde ce varsta ai big grin daca ai in jur de 14-15 ani poti cumpara bere whistling va imbatati potzin jucativa carti.sau alte jocuri cumparati cipsuri big grin vedeti voi si depinde cate persoane ai inv la petrecerewinking nu prea am ideei acum happybig grin[si faza cu berea ar fi fai sa va imbatati potzin big grin]

| JuLien a răspuns:

Sa va dati jos pijamaua...batting eyelashes