| okei a întrebat:

Aveti incredere in loterie? Ati castigat vreodata?

10 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

In ianuarie am participat pentru prima oara si am castigat 360 de euro, de atunci nu am mai jucat.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Nu am incredere, si parintii mei n-au castigat niciodata straight face big grin

| Criiss16 a răspuns:

Nu prea.Chiar azi am bagat si eu pentru prima oara, si nu, nu cred ca am sa castig.Adica 100% nu castig!

| Sabwy a răspuns:

Nu am jucat. nu cred in jocurile astea...

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Niciodata nu am participat la asa cevawinking
Nu stiu ce sa zic...

See you soonwave

| zemantex a răspuns:

Da (la ambele)

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Da am castigat! experientsã!

| Ra a răspuns:

Am castigat de multe ori la loteria destinului, ceea ce ma face o impatimita a jocului indeplinirii viselor...

| narcis13 a răspuns:

Cu loteria e foarte greu, poate o sansa la un milion, depinde de complexitatea jocului.Mai bine incerci la pariuri sportive.De aici chiar se poate castiga, daca te pricepi cat de cat.Nu am castigat mult, dar fata sumele pe care le pariez e bine. Te intinzi cat iti permite plapumahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatal meu mai participa la asa ceva si nr castigatore erau apropiate de cele pe care le punea ellaughingpoate ca intr-o zi va castiga marele premiulaughing