| Em_4523 a întrebat:

Ai castigat vreodata ceva? Ce? Cum? Cand? Si cum a fost?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eram la un parc de distractii si luasem o pusca in mana si cand am tras am nimerit un briceagwinking a fost intr-o vara acum cativa ani in spania si cand aveam 11 ani mi se pare am participat la un concurs cipicao in Romania si trenbuia sa trimit prin posta zicand ce meci se va disputa pe data X si un amic mi-a zis am trimis si am primit cadou un tricouwinking

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am castigat niste parinti minunati si asta e cel mai pretios darwinking

| Cσσкiє a răspuns:

Am câştigat simpatia şi iubirea celor din jur. E mult mai preţioasă decât a câştiga, să zicem, un telefon. Am câştigat asta de când am început să fiu comunicativă şi glumeaţă. A fost excelent.
ƒiиεттч