| Vlad132 a întrebat:

Ati castigat vreodata ceva si daca da ce?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Da am castigat. O excursie de o saptamana in Angliahappy

| Malvina24 a răspuns:

Am castigat odata o mapa plina cu rechizite la un concurs de prim ajutor, am avut o proba scrisa(teorie) si una practica(am dus un ''ranit''cu targa), am mai castigat 30 de lei la un concurs ''Micul mester iconar'' am facut o icoana si am primit o diploma si acei bani. Odata am castigat un set de lumanari la un concurs(un fel de tombola). In general nu prea am noroc, am incercat si la jocuri de noroc dar nu prea e de mine...Ma consider o persoana norocoasa in alte privinte, am castigat, mai bine zis am avut din totdeauna dragostea alor mei, am ''castigat'' un baiat minunat pe care il iubesc si ma iubeste si tot ce am mai pretios pe lume e iubirea lor, a familiei.

| lays a răspuns:

1 milion acum vreo 6 ani(erau bani atuncilaughing)). produse cosmetice si cam atatbig grin. aa si sticle de suc de la pepsi, cola nu mai tin mintebig grin

| Gigiku a răspuns:

Am castigat de curand la Aqua Magic la un concurs de dans o bandana si un fluier Coca-Cola. Cred ca astea sunt cam sigurele chestii...

Răspuns utilizator avertizat
| traficanta a răspuns:

Experienta rolling on the floor

| MajorAsshole a răspuns:

Da, un capat pentru creion Shrek big grin

| cipri08 a răspuns:

Am castigat odata un Gameboy Advance la o promotie Naty parca...Demult tare.

| kiss ya' a răspuns:

Muuuultaa... experientzabig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dreptul la existenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă simt câştigată atunci când prietenii sau persoane pe care nu le cunosc prea bine au încredere în mine şi îmi mărturisesc grijile lor, mă simt câştigată atunci când obţin aprecierea şi respectul unor oameni de valoare, mă simt câştigată când părinţii au încredere în deciziile mele; când am ocazia de a cunoaşte tot felul de oameni datorită cărora înţeleg mai bine tipurile de comportament etc.
Cât despre lucrurile materiale, am câştigat şi bani în urma participării la un concurs de desen când eram mică, dar n-am avut parte de ei; mi-am luat doi papagali dintre care unul a murit de o boală genetică iar pe celălalt l-am dus înapoi la magazin să nu moară de singurătate.
Se-nţelege morala.