| anonim_4396 a întrebat:

Aveti seria "Cartea fetelor"? Seria aceea cu 4 carti. Cum vi se pare? happy

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu o am. Despre ce e vorba?

| yoyodedeea a răspuns:

Chiar n-am auzit de cartile asteastraight face

| CreatzaDeEa a răspuns:

Buna, daca vrei sa le cumperi uite un site care face des reduceri interesante! :D http://www.elefant.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... sfaturi si trucuri pentru fete. De exemplu in legatura cu hainele, machiajul, prietenii etc. E chiar super! Voua cum vi se pare?

| wekinzsianimale a răspuns:

E adevarat ca in colecti asta sunt doar 4 cu titlul asta dar mai sunt si altele cum ar fi : jurnalul fetelur : un an din viata mea, cartea indragostitilor : pentru o iubire perfecta sau cartea prieteelor : cum sa-ti faci prietene pe viata.ar trebui sa le cumperi sau fuarte interesante eu am acasa toate catrile pentru fete si si cele ale prieteniei, ingragostitilor si jurnalul. srei cartea fetelor cu[rine urmatoarele carti : cartea secretelor pentru fete : ssst... nu spune nimic, cartea fetelor extraordinare : descopera secretele care - te ajuta sa fii extraordinara, glamour cartea fetelor : cum sa stralucesti in orce situatie si catrea fetelor; cum sa fii cea mai buna in toate.dar ca sa siii ca toate catrile sunt super toate enumerate mai sus si acum e le am pe toate si preferata mea e catrea fetelor extraordinare.ps. catre fetelor cum sa fii cea mai buna in toate e aproape la fel ca carte fetelor glamour. sper ca daca le cumperi o sati place.