| WithoutYou a întrebat:

Exista o carte, cartea fetelor. si stiu ca sunt mai multe serii. eu am: cartea fetelor, cum sa fii extraordinara, cartea glamour, cartea prietenelor. ce carti din seria asta mai sunt (pentru fete, nu si pentru baieti)? funda.

Răspuns Câştigător
| Limo a răspuns:

IN Seria asta mai e : Cartea Fetelor, cum sa fii cea mai buna in toate, Cartea Indragostitilor, pentru o iubire perfecta si Cartea Fetelor, jurnalul [ care e genial ]

2 răspunsuri:
| AnnaElena a răspuns:

Per total, cartile sunt urmatoarele ( pentru fete ):

-Glamour Cartea Fetelor-Cum sa stralucesti in orice situatie
-Cartea fetelor extraordinare
-Cartea fetelor-Cum sa fii cea mai buna in toate
-Cartea prietenelor
-Cartea secretelor pentru fete
-Cartea indragostitilor
-Jurnalul Fetelor-Un an din viata mea

| Pisi126 a răspuns:

Mai nou a aparut Cartea Fetelor 2:Cum sa fii si mai buna in toate