| monica_4690 a întrebat:

Aveti un idol? Dupa ce criterii l-ati ales?

Răspuns Câştigător
| greg a răspuns:

Nu, nu am idoli dar admir multi oameni, personalitati din afara in general.Cand eram mai mic l-am avut idol pe Mutu pe care il admir si acum foarte mult pentru ca a iesit dintr-o "groapa adanca". Adica : toata lumea l-a facut praf dupa ce s-a drogat, sotia l-a lasat, n-a fost in stare sa-l sustina chiar daca el a inselat-o fiind cu psihicul la pamant, a fost dat afara de la Chelsea, era criticat peste tot, a fost pus sa plateasca 17 mil lui Chelsea, etc.Cu toate astea a devenit mai tare si e mai bun decat era inainte(pe toate planurile).

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu am idoli dar imi place foarte mult de Anahi din fosta trupa Rbd.love struckImi place felul ei de a fi, stilul ei si felul in care se imbraca.happy

Janina
| Janina a răspuns:

Idol nu, poate doar o persoana care mi-a influentat viata...si acea persoana este un amic decedat in urma cu 5 ani. el m-a invatat sa ma bucur de viata, sa vad partile ei frumoase, sa zambesc, sa vad ca sunt importanta si iubita. datorita lui mi-am descoperit adevarata mea vocatie si chiar daca el nu mai este, deciziile mele il vizeaza si ma bazez pe ceea ce el m-a invatat.

cami
| cami a răspuns:

Da, profa mea de bio.
e adorabila, stilul ei, vestimentatia, fel de a vorbi, studiile, gentiletea cu care stie sa iese in evidenta, ma face de-a dreptul s-o consider idolul meu.

| borsec a răspuns:

Nu, nu am idoli.

| Bianca26bb a răspuns:

DA! Lili SAndu. Imi place de ea fiindca : E vedeta, draguta, a absolvit si jurnalismul, si e cantareata... actrita... Merita din partea mea nota 10!

| Marii a răspuns:

Nu am. Pot spune ca sunt idolul meu. laughing

| greg a răspuns:

Scz ca fac dublu coment, dar ma simt nevoit sa-i pronunt numele lui Dan Puric.Cautati pe youtube ca sa intelegeti.

| Crisu_8081 a răspuns:

Sharon den Adel(o stiti probabil din hitul lui Armin van Buuren "in and out of love"). Este solista trupei Within Temptation(una din trupele mele preferate)si este mama a unei fetite de 5 ani, este designer, isi concepe singura costumatia de scena si cantecele, este amuzanta si are o voce angelica...si imi place ca nu e casatorita, dar este iubita chitaristului trupei de vreo 10 ani, daca nu ma insel. I love her!:X

| valsulnorilor a răspuns:

Ziceai ca vrei sa vorbim pe mes.id pune _ intre numele si prenumele meu din ID TPU si vorbim

| raul_1089 a răspuns:

DA AM UN IDOL PE RAFAEL NADAL EU LAM ALES PE EL PT CA E CEL MAI BUN TENISMEN

Răspuns utilizator avertizat
| crookedsight a răspuns:

Defineşte idol happy Dacă presupune să iei de bună orice idee de-a lui, atunci nu sunt de acord. Eu am oameni de la care mă inspir, iau ce cred eu că e bun, după ce trec ideile prin filtrul ideilor mele happy Şi ăştia pot fi de oriunde - TV, colegi de muncă, prieteni, oameni de pe stradă.
Un exemplu care îmi vine cel mai repede în cap, pentru rolul inspiraţional, e Mircea Badea. ş. a. :h

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Elvis Presly, muzica lui!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D-na mea stomatologhappy
Are acel ceva.acea sclipire.Chiar daca nu o cunosc f mult, imi place pentru ca e fericita cu munca ei(care e obositoare dar si banoasa), e inteligenta, bine dispusa mereu, imi zice :pisy, iubire .cand ma doarehee hee
Ce sa mai, o ador:X