| คиค a întrebat:

Voi aveti idol?
Daca da cine este? De ce apreciati acea persoana?

9 răspunsuri:
| คиค explică:

Dap. Dar nu in sensul obsesiv laughing
Adica s-ar putea sa vi se para ciudat acest raspuns, de la o fata de 13 ani, insa un idolul meu din lume Vip-urilor, daca pot spune asa, este Doamna Corina Chiriac.
O apreciez mult pentru energia, si pentru starea de spirit mereu tanara a dumneaei. Pentru ea nu conteaza varsta biologica, conteaza mult mai mult ce pshihologioca. Si peste n ani, dumneaei se va simti tot ca la 16 ani. love struck

| daniDeeDee a răspuns:

Idolul meu este Wentworth Miller.

| Butsilee a răspuns:

Se vede alina ca stii multe despre madonna se scrie cu doi de n rolling eyes

| Abcfunny a răspuns:

Idolul meu este Michael jackson

| ANoNim_7814 a răspuns:

Michael jackson-este cel mai bun cantaret ever! vocea miscarile...totul t uitai l el ca la o statuie interminabila!
facea totul cu atata usurinta pf si sincer era si funny avea umor:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal, nu am si nici nu vreau pentru ca am vazut pers care au si parca sunt obsedade.Doar unele.

TU ai?happy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madona - nu cred ca o poate egala nim eni, supercariera superpersonalitate serioazitate munca si iar munca, dar se vede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Sa stii ca ultimu are dpretate.
Nu, pentru ca e pacat sa ai un idol. Poate un exemplu dar nu idol.
Alllina superpersonalitate? supercariera? stii cate... a trebuie sa suga?oh go on Madonna a ajuns asa nu pentru ca ar avea o voce ci pentru ca a stiut sa o facahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...Si nu am unul ci doi. Parintii mei. De ce?
Pentru ca mi-au dat viata, pentru ca ma accepta asa cum sunt si nu fac glume despre felul in care arat, pentru ca ma sustin mereu, pentru ca la ei apelez cand nu am bani, pentru ca mi-au oferit educatie, dragoste, respect, libertate. Pentru ca nu se compara cu nimeni dupa Pamant