| deadea23 a întrebat:

Aveti vreo idee de blog? Imi place sa scriu. dar nu am nicio idee big grin

Dau funda :]

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Scrie despre natura, despre flori, cer, orice.Despre familia ta.Muzica si ce inseamna ea pentru tine.Despre lucurile care iti plac. Emisiuni, seriale, carti. Fa o prezentare a tuturor lucrurilr din viata ta. Icepand cu familia, pritenii, colegii.
Suuceshappy

5 răspunsuri:
| xXGumiTsAXx a răspuns:

Pai moda, literatura, animale etc... pasiuni de ale tale:*

| VladuZ0R a răspuns:

Despre tine, societate, economie, lucruri mondene, divertisment big grin.

| T3ddy a răspuns:

Despre muzica, filme, etc, jocuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu

| Nasu a răspuns:

Iti poti face un blog personal sau despre ce doresti tu

intra pe google/adsens si poti face si bani din treaba asta eu am inceput un blog despre vedete si am de completat si filme si alte minuni ce imi trec mie prin capt vizioneaza http://evrething4all.blogspot.com/